Op het molenwater in Middelburg is Rene Provoost tijdens de 2e Folkloristische dag Zeeuws Kampioen geworden.
De Domburgse deelnemers reden erg sterk maarliefst vijf van de tien rijders staken 30 van de 30 ringen. Roel Willemse, Martijn Minderhoud, Ramon Vader, Rene Provoost en Robert-Jan Provoost wisten zich door deze prestatie te plaatsen voor de kamp om Zeeuws Kampioenschap.
In totaal staken 13 van de 209 rijders de volle bak. Roel, Martijn, Ramon en Robert-Jan haakten helaas al vroeg in de kamp af. Alleen Rene hield stand en hij mocht met drie andere rijders gaan beslissen wie er met de hoofdprijs vandoor zou gaan. Nadat alle vier de rijders de eerste vaart op 14mm misten wist Rene als enige in de tweede vaart wel 14mm te steken. Een fantastische ontknoping van een mooie dag en uitstekend seizoen voor Rene die in Middelburg voor de vierde keer achter elkaar 30 van de 30 stak.
Het slotstuk van de 2e folkloristische dag was zoals altijd de kamp om de 15 bekers met als hoofdprijs het beeldje van Koningin Beatrix. Voor Domburg kwamen hier zes rijders in actie. Uiteraard de vijf mannen met 30 van 30 maar ook Frank Passenier die zich voor het eerst wist te plaatsen voor de bekerkamp. Roel, Ramon en Robert-Jan lieten het in deze kamp toch wat afweten door al snel te missen en zodoende geen enkele kans meer te maken op een ereprijs. Martijn, Frank en Rene deden het beter door de 20mm te steken. Helaas mistten alle drie de rijders op 14mm waardoor de kans op een hoofdprijs verkeken was.
In de strijd om de bekers 10 t/m 15 toonde Frank zich verassend sterk. Met een ommekeer 14mm en daarna ook nog de 10mm (welke hij voor het eerste op een wedstrijd stak) pakte Frank een prachtige 10e beker. Rene kampte zich een weg naar de 11e beker en won daarmee zijn tweede prijs deze dag. Martijn pakte na lang kampen helaas net naast een beker. Het beeldje van Koningin Beatrix werd gewonnen door Krijn Coppoolse van de afdeling Gapinge.
Om 14.00 uur ’s middags werden de versieringsprijzen uitgereikt. Ook hier vielen Domburgers in de prijzen. Coen Minderhoud won de 5e prijs bij de trekpaarden en Denise Klap werd 3e bij de overige paarden.
Uitslag Domburgse deelnemers. Coen Minderhoud 29 ringen,Wim Provoost 23 ringen, Denise Klap 28 ringen, Roel Willemse 30 ringen, Sander Willemse 27 ringen, Martijn Minderhoud 30 ringen, Frank Passenier 28 ringen, Ramon Vader 30 ringen, Rene Provoost 30 ringen, Robert-Jan Provoost 30 ringen.
Foto’s van deze wedstrijd zijn hier te vinden.
Voor de volledige uitslag klikt u op lees meer
2e Folkloristische dag Middelburg | |||||
Nr | Naam | Afdeling | ringen | beker | Versiering |
1 | René Provoost | Domburg | 30 | 11e beker | |
2 | Diana Wisse | Meliskerke | 30 | 1e Trekp | |
3 | Robby Koets | Biggekerke | 30 | ||
4 | Erik Leendertse | Biggekerke | 30 | ||
5 | Rudy Koets | Biggekerke | 30 | ||
6 | Roel Willemse | Domburg | 30 | ||
7 | Ramon Vader | Domburg | 30 | ||
8 | Maarten Spiljard | Gapinge | 30 | 7e beker | |
9 | Frenk Leendertse | Biggekerke | 30 | 14e beker | |
10 | Frank Brasser | Biggekerke | 30 | 8e beker | |
11 | Martijn Minderhoud | Domburg | 30 | ||
12 | Robert Jan Provoost | Domburg | 30 | ||
13 | Jennie Paauwe | Gapinge | 30 | 4e trekp | |
14 | Coen Minderhoud | Domburg | 29 | 5e trekp | |
15 | Edwin Dellebeke | Ritthem | 29 | ||
16 | Cor Janse | Souburg | 29 | 15e beker | |
17 | Sjaak Janse | Souburg | 29 | ||
18 | Ronald Geertse | Grijpskerke | 29 | 12e beker | |
19 | Arjan Bosgra | Koudekerke | 29 | 9e beker | |
20 | Simon de Pagter | Koudekerke | 29 | ||
21 | Roald Leendertse | Biggekerke | 29 | 3e beker | |
22 | Leon Leendertse | Biggekerke | 29 | 2e beker | |
23 | Jordan Francke | Biggekerke | 29 | ||
24 | Sebastiaan Sturm | Gapinge | 29 | ||
25 | Moniek Corbijn | Gapinge | 29 | 5e beker | |
26 | André van Maldegem | Gapinge | 29 | 6e beker | |
27 | Krijn Coppoolse | Gapinge | 29 | 1e beker | |
28 | Dennis Willeboordse | Gapinge | 29 | 4e beker | |
29 | Bennie Paauwe | Gapinge | 29 | ||
30 | Kees Langebeeke jr. | Gapinge | 29 | ||
31 | Freddy Blaas | Aagtekerke | 29 | ||
32 | Jan Willem Minderhoud | Westkapelle | 28 | ||
33 | Linda Minderhoud | Ritthem | 28 | 2e Trekp | |
34 | Cees Wisse | Ritthem | 28 | ||
35 | Margriet Simonse | Westkapelle | 28 | ||
36 | David van de Voorde | Koudekerke | 28 | ||
37 | Ronald Koets | Biggekerke | 28 | ||
38 | Arno Francke | Biggekerke | 28 | ||
39 | Ranni Wisse | Meliskerke | 28 | ||
40 | Denise Klap | Domburg | 28 | 3e overig | |
41 | Frank Passenier | Domburg | 28 | 10e beker | |
42 | Abco Jobse | Gapinge | 28 | ||
43 | Rinus Moens | Aagtekerke | 28 | ||
44 | René Dingemanse | Biggekerke | 27 | ||
45 | Johnny Wisse | Meliskerke | 27 | ||
46 | Jan Matthijsse | Meliskerke | 27 | ||
47 | Alex Krijger | Meliskerke | 27 | ||
48 | Jos Wisse | Zoutelande | 27 | ||
49 | Sander Willemse | Domburg | 27 | ||
50 | Rian Janse | Zoutelande | 27 | 2e Overig | |
51 | Cynthia Rotte | Meliskerke | 27 | ||
52 | Ingmar Alewijnse | Gapinge | 27 | 13e beker | |
53 | Petra Coppoolse | Aagtekerke | 27 | ||
54 | Dingeman de Visser | Ritthem | 26 | ||
55 | Kim Boone | Oostkapelle | 26 | ||
56 | Sjaco de Visser | Souburg | 26 | ||
57 | Marcia van Dijke | Koudekerke | 26 | ||
58 | Cees de Kroo | Koudekerke | 26 | ||
59 | Marije Schreijenberg | Biggekerke | 26 | 1e Overig | |
60 | Klazina Boogaard | Zuid-Beveland | 26 | ||
61 | Cora van Wijngaarden | Zuid-Beveland | 26 | ||
62 | Peter de Vos | Zuid-Beveland | 26 | ||
63 | Lout Vos | Zoutelande | 26 | ||
64 | Marcel van den Broeke | Gapinge | 26 | ||
65 | Ko Kwekkeboom | Nieuwland | 25 | ||
66 | Tanny de Pagter | Koudekerke | 25 | ||
67 | Richard van der Tak | Koudekerke | 25 | ||
68 | Adrie Brasser | Biggekerke | 25 | ||
69 | Leo Wabeke | Zuid-Beveland | 25 | ||
70 | Gerben Cabboort | Zuid-Beveland | 25 | ||
71 | Daniël Eckhardt | Gapinge | 25 | ||
72 | Sjoerd Blaas | Aagtekerke | 25 | ||
73 | Johan v.d. Broeke | Aagtekerke | 25 | 7e Trekp | |
74 | Nathalie Sturm | Westkapelle | 24 | 7e Overig | |
75 | Koen Minderhoud | Westkapelle | 24 | ||
76 | Marjolein Koole | Koudekerke | 24 | ||
77 | Corine Geerse | Koudekerke | 24 | ||
78 | Henja Besuijen | Koudekerke | 24 | ||
79 | Edward Dingemande | Grijpskerke | 24 | ||
80 | Albert de Visser | Koudekerke | 24 | ||
81 | Elly Simonse | Koudekerke | 24 | ||
82 | Christel Dingemanse | Zuid-Beveland | 24 | ||
83 | Marco Janse | Meliskerke | 24 | ||
84 | Naomi van den Broeke | Gapinge | 24 | ||
85 | Paul van den Broeke | Gapinge | 24 | ||
86 | Oulid Riddersma | Gapinge | 24 | ||
87 | Natasja de Buck | Aagtekerke | 24 | ||
88 | Natasja Jobse | Aagtekerke | 24 | ||
89 | Niels Wisse | Aagtekerke | 24 | ||
90 | Rico Wisse | Aagtekerke | 24 | ||
91 | Diny Krijger | Aagtekerke | 24 | ||
92 | Marlies Volmer | Ritthem | 23 | 6e Trekp | |
93 | Patty Brouwer | Westkapelle | 23 | ||
94 | Karin Besuyen | Zuid-Beveland | 23 | ||
95 | Jasper van der Maas | Zuid-Beveland | 23 | ||
96 | Marja Goedhart | Zuid-Beveland | 23 | ||
97 | Wim Provoost | Domburg | 23 | ||
98 | Jorco Jobse | Aagtekerke | 23 | ||
99 | Johan Faasse | Aagtekerke | 23 | ||
100 | Monique Provoost | Nieuwland | 22 | ||
101 | Karel Geldof | Oostkapelle | 22 | 3e Trekp | |
102 | Leo Bosgra | Koudekerke | 22 | ||
103 | Yentl Besuyen | Zuid-Beveland | 22 | ||
104 | Maas Boogaard | Biggekerke | 22 | ||
105 | Jos Duvekot | Zoutelande | 22 | ||
106 | Selina Duvekot | Zoutelande | 22 | ||
107 | Jolien van den Broeke | Gapinge | 22 | ||
108 | Lianna Brouwer | Aagtekerke | 22 | ||
109 | Christina Labudzik | Aagtekerke | 22 | ||
110 | Martin Brouwer | Ritthem | 21 | ||
111 | Adri Roelse | Westkapelle | 21 | ||
112 | Majanda Hamelink | Zuid-Beveland | 21 | ||
113 | Claudia van de Berge | Zuid-Beveland | 21 | ||
114 | Patricia Koppejan | Zoutelande | 21 | ||
115 | Lisanne Geschiere | Meliskerke | 21 | ||
116 | Piet Ovaa | Meliskerke | 21 | ||
117 | Arjanne Sturm | Gapinge | 21 | ||
118 | Floris Moens | Aagtekerke | 21 | ||
119 | Johan de Witte | Westkapelle | 20 | ||
120 | Carina Groenleer | Westkapelle | 20 | ||
121 | Netty Westerbeke | Westkapelle | 20 | ||
122 | Annemieke Poppe | Oostkapelle | 20 | ||
123 | Warner Kamphof | Grijpskerke | 20 | ||
124 | Jorien Houterman | Koudekerke | 20 | ||
125 | Adrie de Visser | Zoutelande | 20 | ||
126 | Melanie de Bruijn | Gapinge | 20 | 4e Overig | |
127 | Bert van den Broeke | Gapinge | 20 | ||
128 | Corneli Langebeeke | Gapinge | 20 | ||
129 | Ceddric Dobson | Gapinge | 20 | ||
130 | Peter Maranus | Aagtekerke | 20 | ||
131 | Ko Blaas | Aagtekerke | 20 | ||
132 | Mirjam van Hengst | Koudekerke | 19 | ||
133 | Bianca Clarisse | Grijpskerke | 19 | ||
134 | Piet Dekker | Grijpskerke | 19 | ||
135 | Patrick Houterman | Koudekerke | 19 | ||
136 | Elmy Osté | Koudekerke | 19 | ||
137 | Kristie Schipper | Koudekerke | 19 | ||
138 | Joery van Stee | Zuid-Beveland | 19 | ||
139 | Inge Rottier | Zuid-Beveland | 19 | ||
140 | Joyce Spruijt | Meliskerke | 19 | ||
141 | Jorim Duvekot | Zoutelande | 19 | ||
142 | Nathalie de Later | Gapinge | 19 | ||
143 | Lieneke Reijnierse | Middelburg | 19 | ||
144 | Lia Dekker | Aagtekerke | 19 | ||
145 | Joyce de Buck | Oostkapelle | 19 | ||
146 | Miriam Coomans | Aagtekerke | 19 | ||
147 | Monica Mesu | Westkapelle | 18 | ||
148 | Richard Jacobs | Nieuwland | 18 | ||
149 | Ramona Pleijte | Nieuwland | 18 | ||
150 | Wim Geldof | Oostkapelle | 18 | ||
151 | Renate van de Voorde | Koudekerke | 18 | 6e Overig | |
152 | Annemarie Koeman | Koudekerke | 18 | ||
153 | Jessy Crucq | Zoutelande | 18 | ||
154 | Daniëlle Clarisse | Meliskerke | 18 | ||
155 | Elvira Reijnierse | Gapinge | 18 | ||
156 | Miranda Sturm | Grijpskerke | 17 | ||
157 | Hans Geertse | Grijpskerke | 17 | ||
158 | Anika Lampert | Biggekerke | 17 | 5e Overig | |
159 | Simon van den Broeke jr. | Gapinge | 17 | ||
160 | Koen Smit | Gapinge | 17 | ||
161 | Milou v.d. Weijde | Aagtekerke | 17 | ||
162 | JohnBart Louwerse | Koudekerke | 16 | ||
163 | Wieteke Beije | Koudekerke | 16 | ||
164 | Wim Duvekot | Zoutelande | 16 | ||
165 | Marcel Raats | Gapinge | 16 | ||
166 | Jeanine Knippers | Aagtekerke | 16 | ||
167 | Erik Minderhoud | Westkapelle | 15 | ||
168 | Koos Zijl | Ritthem | 15 | ||
169 | Amy Besuyen | Zuid-Beveland | 15 | ||
170 | Ad Schout | Zuid-Beveland | 15 | ||
171 | Adrie Boogaard | Zoutelande | 15 | ||
172 | Chantal de Later | Gapinge | 15 | ||
173 | Kees Langebeeke jr. jr. | Gapinge | 15 | ||
174 | Nena van Flierenburg | Middelburg | 15 | ||
175 | Patrick Kodde | Aagtekerke | 15 | ||
176 | Marinka Dekker | Aagtekerke | 15 | ||
177 | Robert Brouwer | Ritthem | 14 | ||
178 | Esther van Dommelen | Souburg | 14 | ||
179 | Evelien Cevaal | Grijpskerke | 14 | ||
180 | Hubert van der Maas | Zuid-Beveland | 14 | ||
181 | Peter Boogaard | Meliskerke | 14 | ||
182 | Victor Versluis | Middelburg | 14 | ||
183 | Dunesjka van ’t Veer | Gapinge | 14 | ||
184 | Tamara Louws | Aagtekerke | 14 | ||
185 | Annemarie Viergever | Oostkapelle | 13 | ||
186 | Merel de Bruyne | Middelburg | 13 | ||
187 | Janneke Jacobse | Oostkapelle | 13 | ||
188 | Rob van der Heijden | Koudekerke | 12 | ||
189 | Ingmar van Bloois | Koudekerke | 12 | ||
190 | Jelle van Stee | Zuid-Beveland | 12 | ||
191 | Abco de Buck | Biggekerke | 12 | ||
192 | Melanie Goedhart | Gapinge | 12 | ||
193 | Roderick Verdaasdonck | Middelburg | 12 | ||
194 | Ashley de Gast | Middelburg | 12 | ||
195 | Jolanda van de Woestijne | Aagtekerke | 12 | ||
196 | Erica Wisse | Ritthem | 11 | ||
197 | Kristel de Reu | Koudekerke | 10 | ||
198 | Sandra de Reu | Koudekerke | 10 | ||
199 | Rudi Brasser | Biggekerke | 10 | ||
200 | Rosan van Flierenburg | Middelburg | 9 | ||
201 | Sonja Haak | Koudekerke | 8 | ||
202 | Geeke Schmeitz | Middelburg | 8 | ||
203 | Querine van der Bent | Middelburg | 8 | ||
204 | Rini Verdoorn | Grijpskerke | 7 | ||
205 | Vivian Loontjes | Middelburg | 4 | ||
206 | Cindy Koetje | Middelburg | 4 | ||
207 | Naomi Bak | Middelburg | 3 | ||
208 | Sabine Tamminga | Middelburg | 2 | ||
209 | Kirsten Marinissen | Koudekerke | 0 |
Bron: www.ringrijden.nl